Kategoria: Oferty zatrudnienia
Odsłony: 3676

Po zakończonym postępowaniu na stanowisko dyrektora Delegatury w Zielonej Górze, wybrana została pANI  Beata Niemiec.
Ranking pozostałych kandydatów:

1. Beata Wiśniewska
2. Ferdynand Sańko
3. Lidia Łasińska

Lista osób, które zakwalifikowałY się do następnego etapu rekrutacji:

1. Duma Ewa
2. Kutara Barbara
3. Łasińska Lidia
4. Maj Małgorzta
5. Masłowski Bogusław
6. Musiał Honorata
7. Niemiec Beata
8. Wiśniewska Beata
9. Sańko Ferdynand

Lista osób NIEZAKWALIFIKOWANYCH do następnego etapu

1. Janusz Jagiełło
2. Jadwiga Zawadzka

W/w zapraszamy do Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp., ul. Jagiellończyka 10, 29 stycznia na godz. 12.00, sala nr 416 (III piętro). Będzie przeprowadzony test sprawdzający wiedzę z zakresu ustaw: karta nauczyciela, o systemie oświaty, służbie cywilnej, kpa

Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim

Lubuski Kurator Oświaty

poszukuje kandydatów na stanowisko:

dyrektor delegatury

do spraw Nadzoru Pedagogicznego

Wymiar etatu: 1

Adres urzędu

Miejsce wykonywania pracy:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy
Urząd niedostosowany do osób niepełnosprawnych

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

wymagania dodatkowe

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

Termin składania dokumentów:

Miejsce składania dokumentów:

Inne informacje:

Informacje o metodach i technikach naboru:

1. weryfikacja formalna dokumentów,
2. analiza merytoryczna aplikacji,
3. rozmowa kwalifikacyjna i/ lub test.

Oferty odrzucone zostaną zniszczone.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod telefonem: 957255000.